Čo prekladáme

Hľadáte kvalitný, rýchly a overený úradný preklad? Ste na správnom mieste.

Naša spoločnosť Comprendo Vám zaručí rýchle a spoľahlivé úradné preklady, vypracované prekladateľom oprávneným Ministerstvom spravodlivosti Slovenskej Republiky v zmysle zákona č. 382/2004 Z.z. o znalcoch, tlmočníkoch a prekladateľoch a je zapísaný na zozname znalcov, tlmočníkov a prekladateľov vedenom Ministerstvom spravodlivosti SR.

Dodaný je v papierovej podobe spolu s priloženým zdrojovým dokumentom zviazané trikolórou. Každý úradný preklad je zároveň opatrený podnikateľskou doložkou a okrúhlou pečiatkou úradného prekladateľa.

AKO POSTUPOVAŤ

Je to veľmi jednoduché:

  1. krok: zašlite nám preklad (osobne, mailom, poštou)
  2. krok: stanovíme si podmienky a termíny
  3. krok: dohodneme sa na úhrade
  4. krok: doručíme preklad

Prečítajte si podrobnejšie, ako postupovať pri žiadosti o preklad.

AKÉ TYPY DOKUMENTOV PREKLADÁME?

Úradne preložíme čokoľvek, čo potrebujete. Prekladáme základné typy dokumentov, ale aj dokumenty z iných sfér podľa potreby.

DO AKÝCH JAZYKOV PREKLADÁME

Úradné preklady vyhotovujeme do všetkých svetových jazykov. Vyberte si, z ktorého alebo do ktorého jazyka chcete preklad.

Kde nás nájdete

Máte záujem o úradné preklady v Bratislave alebo preklady v Starom meste? Ste na správnom mieste. Sídlime blízko nákupného centra Eurovea. Ponúkame rýchle a kvalitné preklady. Neváhajte nás kontaktovať alebo navštíviť. Naši klienti sú u nás vítaní v pracovné dni medzi 9:00 – 16:00.

Gajova 4, 811 09, Bratislava

ŽIADOSŤ O CENOVÚ PONUKU

Vyplňte žiadosť a do hodiny pre vás pripravíme prehľadnú kalkuláciu.

úradnýštandardný